מסכים/ה לקבל דברי פרסום

04-6010522

ברוכים הבאים למרפאתו של

ד"ר עאוני אליאס - מנהל המרפאה - רופא שיניים בוגר האוניברסיטה העברית והדסה ירושלים עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום.

השאיפה שלנו במרפאה היא מתן טיפול שיניים אישי כולל ברמה הגבוהה ביותר ,באווירה נינוחה וידידותית כאשר הכל עוצב במיוחד לרווחתכם המטופלים כדי שחווית הטיפול שתעברו תהיה ייחודית ,חיובית ומרגיעה ותפיג כל חשש מטיפול שיניים.

ד"ר אליאס וצוות המרפאה שמים דגש מיוחד על הקשבה, התמקדות ברצונות ,בצרכים , והתחשבות בחששות של כל אחד ואחת מכם ,כדי להעניק את הטיפול האופטימלי והנכון ביותר.כל זאת בידיים המקצועיות ,האמינות,והרגישות ביותר לחווית טיפול מושלמת.

במרפאתנו מאמינים שחיוך בריא ולבן יכול לשנות את חייכם. שיניים עקומות, חסרות, מרווחות או בעלות צבע לא מושך מונעות מאיתנו חיוך רחב ומשפיעות על ההערכה העצמית שלנו.

להשגת מטרה זו אנו יכולים להציע מגוון רחב של טיפולים, מטיפול פשוט ביותר עד עיצוב חיוך כולל, תוך שילוב ידע עדכני ביותר, טכנולוגיות חדשניות ומוכחות, וניסיון רב ברפואת שיניים מניעתית, שיקומית ואסתטית, כדי להעניק לכם את החיוך שתמיד רציתם.

הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ אישי ללא תשלום וד"ר אליאס והצוות ישמחו לענות על כל שאלה שנוגעת לרצונות ולצרכים שלכם.

שירותים וטיפוליםאודות
Lumineers
ציפוי לומינירס LUMINEERS לשיניים הם המילה האחרונה בתחום ציפויי החרסינה והטיפולים האסתטיים. אלו הם עלי חרסינה דקים במיוחד המיוצרים בטכנולוגית חרסינה מתקדמת תוצרת חברת CERINATE בארצות הברית בלבד.
מרביתנו מגיעים לטיפול רק לאחר שהחלו כאבים בשיניים.לפעמים בעיה קטנה שלא מטופלת הופכת למטרד ובעיה מורכבת ויקרה לטיפול...
שיניים לבנות הן המפתח לחיוך אטרקטיבי וכובש. חיוך כזה הוא המפתח לרושם הראשוני שאנו יוצרים בחברה. הצלחה בקריירה, ביצירת קשר עם המין השני ....